LÉKAŘ/LÉKAŘKA NA ODDĚLENÍ DLOUHODOBÉ LŮŽKOVÉ PÉČE

• 3.6.2024

CO OD VÁS POŽADUJEME

Ukončení příslušného vysokoškolského vzdělání a odbornou způsobilost. Dále požadujeme zájem o komplexní péči o geriatrického pacienta. Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a chuť nadále se rozvíjet. Uvítáme kolegy z oboru geriatrie nebo vnitřního lékařství. Tato pozice je vhodná pro lékaře s ukončeným kmenem i atestované lékaře. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT

Naše přátelská nemocnice se nachází v centru města Sedlčany. Naším hlavním cílem je poskytovat kvalitní zdravotní péči tak, abychom našim klientům zmírnili nebo odstranili zdravotní potíže a pomohli jim tak dosáhnout úplného zdraví. K dispozici vám bude tým zkušených lékařů a zdravotníků. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME

Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity (5 týdnů řádné dovolené, 3 dny placeného volna za rok, příspěvek na stravování, slevy na vybrané rehabilitační služby, zdarma parkování v areálu nemocnice, sleva na kosmetiku firmy Nobilis tilia, karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, benefitní program – Cafeterie, odměna při životním jubileu, zajištění sezónních sportovních aktivit, příspěvek na cestovné (dojezd do zaměstnání nad 30 km).

OBRÁTIT SE MŮŽETE

Personální oddělení: +420 318 841 571, +420 725 850 589 ()
Lékařský ředitel: +420 739 321 202 (">)