O společnosti

Vítáme Vás na webových stránkách nestátního zdravotnického zařízení Nemocnice Sedlčany, Vašeho partnera v oblasti zdravotnictví.

Na základě smluv se zdravotními pojišťovnami nabízíme široký rozsah vysoce kvalitní zdravotní péče nejširší veřejnosti. Provádíme naše pacienty celým léčebným procesem od první návštěvy až do úplného zotavení.

Provozovatelem tohoto zařízení je od roku 2001 společnost MEDITERRA-Sedlčany, s.r.o. Od roku 2008 je MEDITERRA-Sedlčany, s.r.o. členem skupiny VAMED Mediterra.

Naším hlavním cílem je poskytovat kvalitní zdravotní péči tak, abychom našim klientům zmírnili nebo odstranili zdravotní potíže a pomohli jim tak dosáhnout úplného zdraví, případně návratu do plnohodnotného života. Naším zásadním krédem je poskytovat kvalitní péči s maximálním ohledem na zájem pacienta – našeho klienta. Naši zaměstnanci se snaží léčit, ošetřovat a uzdravovat podle nejnovějších poznatků současného zdravotnictví a ošetřovatelské péče.