Nový lékař neurologické ambulance

• 28.2.2019

Dovolujeme si Vás informovat, že jsme v naší nemocnici přivítali nového lékaře MUDr. Jana Fardu.
Neurolog a intenzivista s bohatou praxí v ČR a Německu, kde působil jako vedoucí lékař interdisciplinární jednotky intenzivní péče .
Pan doktor získal specializovanou způsobilost v oboru Rehabilitační medicína (2003), v oboru Neurologie (2010), v oboru Urgentní medicína (2018).
V současné době pracuje jako lékař ZZS SČK, výjezdové místo Příbram.
Má dlouholeté zkušenosti v neurologii od akutních stavů až po následnou péči a rehabilitaci. Koníčkem je pro pana doktora intenzivní medicína, léčba spasticity, spolupracuje s RÚ Kladruby, VRÚ Slapy a nově také zahájí spolupráci s naší nemocnicí.
Zabývá se též neurologicko-rehabilitačními projekty s přesahem do ambulantní sféry…
Vítáme pana doktora v našem týmu a přejeme mu hodně štěstí a spokojených pacientů.