Hledáme kolegu na pozici

  • Nemocnice Sedlčany
  • 1.9.2022

VEDOUCÍ ÚDRŽBY – ÚDRŽBÁŘ

 Požadavky – předpoklady

  • SOU
  • praxe na podobné pozici a odborná způsobilost dle vyhlášky ČÚBP a ČBÚ č. 50/1987 Sb.výhodou, nikoliv podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • základní znalost práce na PC
  • organizační a komunikační dovednosti
  • manuální a technická zručnost
  • samostatnost při plnění zadaných úkolů

Náplň práce

  • zadání a realizace drobných oprav budov a zařízení
  • vedení a zadávání práce údržbě, evidence požadavků
  • drobné údržbářské práce na nemovitostech firmy (topení, voda, elektro, zámečnická údržba)
  • evidence revizí elektro a ostatních technických zařízení
  • kontroly stavu topení, plynu, elektroinstalací a rozvodů
  • komunikace s dodavateli
  • vykonávání operativních úkonů zadané nadřízeným

Nabízíme

  • mobilní telefon
  • pružná pracovní doba
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů řádné dovolené, 3 dny placeného volna za rok, čtvrtletní odměny, odměna při životním jubileu, příspěvek na stravování, slevy na vybrané rehabilitační služby, benefitní program – Cafeterie, karta Multisport).

Kontakt

Jaroslava Hašková, tel. : 725 850 589
Životopisy můžete zasílat do 9.9.2022 na e-mail :

Těšíme se na Vás.