Otevření nové odborné poradny – MUDr. Andrea Špeldová

• 24.10.2019

Dovolujeme si Vám oznámit otevření nové odborné poradny.
Od 1.11.2019 otevíráme Poradnu pro onemocnění zad a pohybového aparátu, kterou povede MUDr. Andrea Špeldová.
Paní doktorka bude ordinovat každý pátek od 16:00 – 20:00 hodin v 1. patře polikliniky (žilní poradna). Má bohaté zkušenosti v oboru ortopedie: od r. 2014 působila ve FN Motol na spondylochirurgické klinice a traumacentru. Poté trávila rok na ortopedii v Teplicích a od r. 2017 působí na ortopedické klinice Nemocnice Na Bulovce.
Poradna bude zaměřena na: degenerativní onemocnění celé páteře, skoliózy, postraumatické stavy páteře, osteoporotické zlomeniny, artrotické změny pohybového aparátu, bolesti kloubů a kostí, poúrazové obtíže končetin, deformity končetin vrozené i získané, plochonoží……